Фонд «Таблеточки» разом із Всеукраїнською Асоціацією Барменів (AUBA) запрошує приєднатися до національного руху добра — #ЩедрийВівторок

У 2018 році Україна стала частиною глобальної благодійної спільноти #GivingTuesday, яка існує у понад 150 країнах світу.

Друзья, привет!

Я, Ирина Машихина, присоединяюсь к всеукраинскому дню #ЩедрийВівторок, который состоится 27 ноября 2018 года.

Это глобальная инициатива #GivingTuesday, призванная развивать культуру щедрости и благотворительности во всём мире.

В этом году Украина стала 154 страной-участницей этого достойного движения.

Принять участие может каждый, создав свою собственную инициативу, или присоединиться к существующим акциям.

Я верю, что помогать – это просто, вкусно и красиво. Поэтому приглашаю заведения Украины к участию в акции #CharityCocktail #наТаблеточки.

Механика простая: выбирайте позицию в вашей коктейльной карте или создавайте новую, например Charity Sour, прибыль от которой будет направлена для помощи онкобольным детям, подопечным фонда @Таблеточки.

Для участия в акции смело связывайтесь с фондом – e.grigorishina@tabletochki.org или по номеру +380 (67) 4648774.

Присоединяйтесь! Помогать – это вместе.

 

В Україні цей рух носить назву #ЩедрийВівторок і його мета — розвинути культуру щедрості та благодійності в нашій країні. Долучитися до руху може кожен, створивши власну ініціативу, або приєднатися до існуючої. Одна з яскравих акцій у рамках Щедрого Вівторка – «Добрий коктейль» від українських закладів.

 

Ідея #GivingTuesday з’явилася у 2012 році в США. В останній вівторок листопада мільйони учасників по всьому світу проводять різноманітні акції на користь благодійних організацій і розміщують інформацію про це в соціальних мережах із закликом зробити добро для тих, хто його найбільше потребує.

«#GivingTuesday — це блискуча ініціатива, яка вже проявила себе у багатьох країнах і була чудово прийнята людьми, які в цих країнах живуть. #ЩедрийВівторок допоможе розбудувати в Україні культуру благодійності — дарування, чуйності та взаємодопомоги — і зробить це звичкою. —  розповідає Світлана Пугач, співініціатор #GivingTuesday в Україні, виконавчий директор благодійного фонду «Таблеточки». Допомога, відкритість, сприяння і співчуття не роблять нас надлюдьми, а просто людьми. Тільки разом ми можемо примножити те хороше, що вже є, та вирішити нагальні соціальні проблеми.»

У 2018 році #ЩедрийВівторок відбудеться 27 листопада, у тиждень перед Чорною п’ятницею. Кожен, хто в цей день готовий зробити добру справу, може стати учасником руху.

Фонд «Таблеточки» разом із Всеукраїнською Асоціацією Барменів (AUBA) запрошує заклади по всій Україні приєднатися до ініціативи. Механіка участі проста: закладам пропонується створити свій благодійний коктейль та продавати його у #ЩедрийВівторок, протягом тижня, або ж на постійній основі на користь онкохворих дітей – підопічних фонду «Таблеточки». Це може бути коктейль «Charity sour» чи будь-яка добра назва на вибір закладу.

Для участі в акції необхідно звернутись до координатора корпоративних проектів фонду – Євгенії Григоришиної — e.grigorishina@tabletochki.org або за номером – 067 464 87 74.

Організатори акції запрошують всіх українців долучатися та ще раз довести, що допомагати – це легко, а найкращий час для добрих справ – це завжди!

_____________________________________________________________________________________________________________

В Україні до ініціативної групи увійшли «Фонд родини Загорій», Благодійний фонд «Таблеточки», «Клуб Добродіїв», а також «Український форум благодійників».

«Таблеточки»  —  благодійний фонд, що захищає інтереси онкохворих дітей та їхніх сімей в Україні. Фонд заснований волонтерами у 2011 році. Фонд надає адресну, паліативну і психологічну допомогу, а також системно допомагає необхідними медикаментами 17 онковідділенням по всій України. За 7 років більше 2700 дітей отримали допомогу фонду. Більше про ініціативи фонду на сайті — tabletochki.org

 

 

©2018 All Ukrainian Bartenders Association (AUBA)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.