Перша Гільдія – горілка супер-преміум класу, що виробляється із добірного спирту сорту Люкс з використанням натуральних компонентів та чистої артезіанської води. Названа на честь гільдій – оборонних, політичних та ремісницьких громад середньовіччя, що відстоювали честь та права своїх членів, тож символізує вибір гідних та принципових чоловіків. Горілка проходить 8 етапів очищення: на вугільних колонах, завантажених березовим вугіллям, далі її пропускають через установку платинової фільтрації, в якій фільтром виступає пресоване кокосове вугілля, імпрегноване платиновими нитками. Купаж горілки витримують не менше 10-ти діб.

Горілки ТМ Перша Гільдія відрізняються м’яким смаком і приємним присмаком. Їх бездоганна чистота гідна людей, чистих духом і розумом. Вони створені для тих, хто ставить перед собою високі цілі та не зупиняється на досягнутому.

https://bayaderagroup.com/ru/catalogue/vodka/first-guild

 

Асоціативний член Міжнародної Асоціації Барменів (IBA),  Організатор Міжнародного Конкурсу Барменів MONIN CUP.

Продукція MONIN виробляється на основі натуральних інгредієнтів – фрукти, ягоди, горіхи, спеції та натуральний цукор.

Маючи понад 200 природних і творчих смаків, Monin став кращим брендом і креативним партнером для барменів у всьому світі!

Асоціативний член Всеукраїнської Асоціації Барменів (AUBA).

Все необхідне для вашого бару: якісне скло, універсальні блендери і преміальні сиропи для коктейлів.

Ми зібрали для вас кращі світові бренди та інгредієнти!

Компанія ProBar надає не просто продукти №1, а й комплекс послуг для успішного їх впровадження в ваш бізнес.

Ми є офіційним і єдиним постачальником французької торгової марки MONIN в Україні.

De Kuyper – 325 років досвіду у виробництві лікерів, дистилятів, концентратів та екстрактів.

Однією репутації мало? Що ж гарантує першокласні властивості лікерів та легкість змішування?

  • Сировина – кращого походження та якості
  • Інтенсивність смаку – цілком природна
  • Колір – насичений і глибокий
  • Якість – постійно на високому рівні

De Kuyper не тільки відповідає всім цим критеріям, а й пропонує на сьогоднішній день найширшу лінійку коктейльних лікерів.

Прагнення досягати досконалості у кожній категорії смаку – є частиною філософії компанії, що й зробило De Kuyper провідним виробником лікерів у світі.

Третій рік поспіль De Kuyper Royal Distillers отримує почесне звання “Виробник лікерів року” на International Spirits Challenge.

Асортимент De Kuyper включає понад 40 найменувань, більшість яких доступні в Україні.

Для натхнення та втілення нових ідей!

https://www.dekuyper.com/

Текіла SIERRA

Кажуть, цей напій був послан богами, щоб дарувати людям щастя та радість.

Текіла Sierra – це особливий напій, який виробляють з плодів блакитної агави, вирощеної у високогір’ї штату Халіско, біля його столиці – міста Гвадалахари.

Тільки професіонали Destilería Sierra з покоління в покоління дбають про весь процес – від посадки та збирання врожаю агави до виробництва, поєднуючи традиційні класичні методи із передовим обладнанням. Результатом є чудово збалансована текіла Sierra, з властивими їй м’якими фруктовими нотами та багатим ароматом.

зараз Sierra представлена ​​трьома лінійками текіли:

  • Sierra Standard – червоне сомбреро – мінімум 75% спиртів агави + 25% стандартна
  • Sierra Antiguo – чорне сомбреро – 100% агава
  • Sierra Milenario – знімаємо капелюх – преміум текіла, 100% агава

SIERRA – це не просто виняткова якість, вона надихає на нові звершення, наповнює енергією і дає можливість відчути себе всесильними.

https://www.sierratequila.com/

Apostrophe – перше емоційне вино на українському ринку. Це вино створили люди, які люблять свою справу, для людей, які відчувають і цінують – смак, аромат, стиль.

Яскраві, молоді та сміливі, відкриті світу, але люблять і цінують своє, українське, рідне – це ті люди, для яких вино Apostrophe буде зрозуміло і цікаво.

Емоційне вино відкривається не кожному. Тільки той, які дивиться на світ широко, з інтересом, готовий дивуватися і відкривати нове, відчує родзинку і характер вин Apostrophe.

Бренд Apostrophe – асоціативний член Всеукраїнської Асоціації Барменів, учасник відбіркового туру на Чемпіонат барменів 2020 роки (WCC 2020), партнер тренінг центрів AUBA.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ БАРМЕНІВ

Медіа-група Drinks+ це професійні B2B медіа для професіоналів алкогольного ринку, що працює на ринку Східної Європи з 1993 року.

Портфоліо:
– міжнародний двомовний журнал Drinks +
– портал про напої Drinks.ua;
– електронне видання Drinks’o’clock з новинами і актуальною аналітикою ринку Східної Європи для фахівців з усього світу.
– альманах про кулінарію Menu;
– гастрономічний путівник по країні Must visit in Ukraine; Основні теми наших видань: слабоалкогольні напої, міцний алкоголь, коктейлі, вина і гастрономія, вода та безалкогольні напої, винний туризм, гастрономія, ресторанний і готельний бізнес.

 

 

 

Асоціація сомельє України є професійною організацією сомельє, і всіх тих, хто любить вино. ASU об’єднує понад 180 учасників, і входить в Міжнародну Асоціацію Сомельє (ASI). Партнер Всеукраїнської Асоціації Барменів, в проведенні дегустацій, майстер класів та конкурсів.