Асоціативний член Міжнародної Асоціації Барменів (IBA),  Організатор міжнародного конкурсу барменів MONIN CUP.

Продукція MONIN виробляється на основі натуральних інгредієнтів – фрукти, ягоди, горіхи, спеції та натуральний цукор.

Маючи понад 200 природних і творчих смаків, Monin став кращим брендом і креативним партнером для барменів у всьому світі!

Асоціативний член Всеукраїнської Асоціації Барменів (AUBA).

Все необхідне для вашого бару: якісне скло, універсальні блендери і преміальні сиропи для коктейлів.

Ми зібрали для вас кращі світові бренди та інгредієнти!

Компанія ProBar надає не просто продукти №1, а й комплекс послуг для успішного їх впровадження в ваш бізнес.

Ми є офіційним і єдиним постачальником французької торгової марки MONIN в Україні.

Apostrophe – перше емоційне вино на українському ринку. Це вино створили люди, які люблять свою справу, для людей, які відчувають і цінують – смак, аромат, стиль.

Яскраві, молоді та сміливі, відкриті світу, але люблять і цінують своє, українське, рідне – це ті люди, для яких вино Apostrophe буде зрозуміло і цікаво.

Емоційне вино відкривається не кожному. Тільки той, які дивиться на світ широко, з інтересом, готовий дивуватися і відкривати нове, відчує родзинку і характер вин Apostrophe.

Бренд Apostrophe – асоціативний член Всеукраїнської Асоціації Барменів, учасник відбіркового туру на Чемпіонат барменів 2020 роки (WCC 2020), партнер тренінг центрів AUBA.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ БАРМЕНІВ

Медіа-група Drinks+ це професійні B2B медіа для професіоналів алкогольного ринку, що працює на ринку Східної Європи з 1993 року.

Портфоліо:
– міжнародний двомовний журнал Drinks +
– портал про напої Drinks.ua;
– електронне видання Drinks’o’clock з новинами і актуальною аналітикою ринку Східної Європи для фахівців з усього світу.
– альманах про кулінарію Menu;
– гастрономічний путівник по країні Must visit in Ukraine; Основні теми наших видань: слабоалкогольні напої, міцний алкоголь, коктейлі, вина і гастрономія, вода та безалкогольні напої, винний туризм, гастрономія, ресторанний і готельний бізнес.

 

 

Асоціація сомельє України є професійною організацією сомельє, і всіх тих, хто любить вино. ASU об’єднує понад 180 учасників, і входить в Міжнародну Асоціацію Сомельє (ASI). Партнер Всеукраїнської Асоціації Барменів, в проведенні дегустацій, майстер класів та конкурсів.