…MOVA – це нове пиво України. 

http://mova.beer

https://www.instagram.com/mova.beer/

https://www.facebook.com/mova.beer/

Ми дотримуємося  класичних рецептур і не боїмося експериментів. Наша місія – це поширення знань про пиво та про культуру його споживання.

Ще одна важлива справа для нас – це представництво України на міжнародних пивних конкурсах. MOVA робить це з 2018 року і постійно бере призові місця. 

Ми хочемо показати, що пиво буває не лише світлим і темним. 

Воно має багато стилів, сортів і кожен може вибрати собі улюблений серед цього розмаїття. Навіть, коли ти не пивний профі.  А ми будемо таким собі пивним компасом для кожного, хто любить розповідати історії друзям з келихом стауту.

Українські фанати пивної культури, вивчивши сотні методик і перепробувавши літри хмільного напою зі всіх кінців світу, створили безкомпромісне пиво. Пиво, що не потребує модифікації та коригування. Пиво, яке говорить само за себе.

Apostrophe – перше емоційне вино на українському ринку. Це вино створили люди, які люблять свою справу, для людей, які відчувають і цінують – смак, аромат, стиль.

Яскраві, молоді та сміливі, відкриті світу, але люблять і цінують своє, українське, рідне – це ті люди, для яких вино Apostrophe буде зрозуміло і цікаво.

Емоційне вино відкривається не кожному. Тільки той, які дивиться на світ широко, з інтересом, готовий дивуватися і відкривати нове, відчує родзинку і характер вин Apostrophe.

Бренд Apostrophe – асоціативний член Всеукраїнської Асоціації Барменів, учасник відбіркового туру на Чемпіонат барменів 2020 роки (WCC 2020), партнер тренінг центрів AUBA.

 

 

Асоціація сомельє України є професійною організацією сомельє, і всіх тих, хто любить вино. ASU об’єднує понад 180 учасників, і входить в Міжнародну Асоціацію Сомельє (ASI). Партнер Всеукраїнської Асоціації Барменів, в проведенні дегустацій, майстер класів та конкурсів.