Міжнародний День Бармена 2022 в Україні

Міжнародна Асоціація Барменів (IBA) була заснована в суботу, 24 лютого 1951 року, в салоні гранд-готелю Торки, Великобританія. До цього дня ця подія відзначається у всьому світі як Міжнародний День Бармена.

Основними цілями Асоціації є просування та підтримка міжнародних  відносин  між  членам  и  гільдії, а також заохочення   високих     стандартів   компетентності  та поведінки на благо та просування професії Бармена.

Коротка Історія IBA.   У   1951  році  24 лютого  в Торках, Великобританія, була створена  Міжнародна   Асоціація Барменів 7  членами-засновниками  (гільдіями), Данією, Францією, Італією, Нідерландами, Швецією, Швейцарією та Сполученим Королівством Великобританії. 2021 року   24 лютого виповнилося 70 років з Дня заснування IBA.  Першим  президентом  був  пан Білл    Тарлінг з  UKBG (Великобританія), за ним наступного року пішов Джордж Сіве зі Швейцарії, П’єтро Гранді з Італії та Курт Соренсен з Данії.

З 1963 по 1976 (14 років) головував в Італії пан Анджело Зола. Анджело Зола також був одним із засновників круглого столу, присвяченого створенню IBA.

IBA процвітала,  і  до  1976 вона  прийняла на роботу 23 нових члени, в результаті чого до складу IBA увійшли представники 30 країн. На сьогоднішній день членство в IBA становить 64 особи з 3 країнами-спостерігачами.

Традицію масштабно відзначати Міжнародний день бармена 6 лютого заклали у Києві у 2008 році за спільною ініціативою київського рок-клубу «Докер Паб» та Міжнародного центру барменів «Planet Z». Ідею підхопили і     в Росії, де свято починаючи з 2009 року стає все більш популярним. Незважаючи на те, що Міжнародний день бармена проходив у День святого Аманда, це два різні свята, перше – було професійним, друге – католицьке. Слід зазначити, що святий Аманд не вважається православною церквою.

У США в першу п’ятницю грудня відзначається День шанування бармена — Бартендер Appreciation day.

У Міжнародний день бармена, проводяться різноманітні тематичні конкурси, розіграші, змагання барменів у професійній майстерності та дегустації.

Генеральний партнер святкування Міжнародного Дня Барменів в Україні – ТМ Перша Гільдія, національний преміальний горілчаний бренд!

https://www.instagram.com/p/CZjyMqUtdQW/?utm_medium=copy_link

https://www.facebook.com/198979336818119/posts/4790733160976024/?app=fbl