Історія Всеукраїнської Асоціації Барменів

Народження Всеукраїнськой Асоціації Барменів, почалося задовго до її реєстрації в 2001 році. З середини 90-х в Україні починають організовуватися приватні школи барменів і регіональні громадські барменські організації: Planet Z (1995 р.), Харьківська Асоціація Барменів (1995 р.), Дніпропетровська Гільдія Барменів (2000 р.), Золотий Лимон (г. Дніпропетровськ 2001 р.), Кримська Асоціація Барменів (2002 р.) и т.д.

В Україні почався барменський рух, завдяки піонерам, тим, хто не побоявся покласти на ваги свій добробут і любов к професії бармен.

Україна починает пізнавати секрети барменської майстерності, проходять регіональні, всеукраїнські конкурси, майстер класи. Паралельно йде развиток класичного приготування коктейлю і роботи в стилі флейрінг.

У 2003 році Україна заявила про свою участь в членстві Міждународної Асоціації Барменів (IBA), пройшовши 3-х річний випробувальній термін, в Греції на закритих зборах президентів IBA в 2006 році Україна стала повноправним членом Асоціації и бере участь в міжднародному конкурсі WCC/WFC IBA (Міжнародний конкурс коктейлю).

У 2007 році з ініціативи президента Всеукраїнської Асоціації Барменів Сергія Кодацького, відбулося об'еднання барменского руху під прапором, єдиною всеукраїнською громадською барменской організації «Всеукраїнська Асоціація Барменів». В Асоціацію увійшлі такі міста: Київ, Харьків, Суми, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луганськ, Сімферополь и Львів, ті барменські організації, які пропагують: професіоналізм і порядність, прагнення розвивати професію бармен і відстоювати інтереси людей зв'язавших своє життя з цією професією. 

Представниками в регіонах стали борд директора, люди, які развивали цю професію і створювали дух єдності, передавали свій досвід молодим барменам і розвивали барменську індустрію у своїх регіонах.

З 2007 рока Україна активно бере участь у Міжнародному конкурсі коктейлю WCC/WFC IBA. Представники Всеукраїнської Асоціації Барменів беруть участь у міжнародних навчальних програмах, майстер класах і конференціях.

В Україні за підтримки Асоціації проходять регіональні та всеукраїнські конкурси барменів, майстер класси знаменитих барменів, освітні програми.

У 2009 році до лав Асоціації була прийнята Одеса, в 2012 році в Дніпропетровську відбулися збори всіх борд директорів, де були прийняті Донецьк та Чернівці. 

2015 рік, Асоціація поповнилася представниками міста Миколаїв, 2016 рік - Полтава.

На сьогоднішній день 10 міст є лідерами коктейльної індустрії України за підтримки Всеукраїнської Асоціації Барменів.

 

Всеукраїнськая Асоціація Барменів – суспільство професійних барменів.

Field
Field
Field
Field