ІСТОРІЯ AUBA

Народження Всеукраїнської Асоціації Барменів, почалося задовго до її реєстрації в 2001 році. З середини 90-х в Україні починають організовуватися приватні школи барменів і регіональні громадські барменські організації: Planet Z (1995р.), Харківська Асоціація Барменів (1995 р.), Дніпропетровська Гільдія Барменов (2000р.), Золотий Лимон (м.Дніпропетровськ 2001р.), Кримська Асоціація Барменів (2002г.)

В Україні почався барменський рух, завдяки піонерам, тим, хто не побоявся покласти на терези свій добробут і любов до професії бармен.

Україна починає пізнавати секрети барменского майстерності, проходять регіональні, всеукраїнські конкурси, майстер класи. Паралельно йде розвиток класичного приготування коктейлю і роботи в стилі флейринг.

У 2003 році Україна заявила про свою участь у членстві Міжнародна асоціація барменів (IBA), пройшовши 3-х річний випробувальний термін, в Греції на закритих зборах президентів IBA в 2006 році Україна стала повноправним членом Асоціації і бере участь в міжнародному конкурсі WCC / WFC IBA (Міжнародний конкурс коктейлю).

У 2007 році з ініціативи президента Всеукраїнської Асоціації Барменів Сергія Кодацького, відбулося об’єднання барменского руху під прапором, єдиною всеукраїнською громадською барменської організації «Всеукраїнська Асоціація Барменів». В Асоціації увійшли такі міста: Київ, Харків, Суми, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луганськ, Сімферополь і Львів, ті барменські організації, які пропагують: професіоналізм і порядність, прагнення розвивати професію бармен і відстоювати інтереси людей зв’язали своє життя з цією професією.

Представниками в регіонах стали борд директора, люди, які розвивали цю професію і створили дух єдності молодих барменів, не зупинятися на досягнутому і підкорювати вершини майстерності.

З 2007 року Україна активно бере участь в Міжнародному конкурсі коктейлю WCC / WFC IBA. Представники Всеукраїнської Асоціації Барменів беруть участь в міжнародних навчальних програмах, майстер класах та конференціях.

В Україні за підтримки Асоціації проходять регіональні та всеукраїнські конкурси барменів, майстер класи зі знаменитими барменами, освітні програми.

З кожним роком все більше долучається барменів і міст в ряди громадської організації барменів.

                      Всеукраїнська Асоціація Барменів – суспільство професійних барменів.

Президенти  AUBA:

1996-2017 рр. – Кодацький С.В.

2017-2019 рр. – Машихіна І.В.

С 2020 года президент Всеукраїнської Асоціації Барменів Гришков Олександр Віталійович.