23th Mattoni Grand Drink 2020

К СОЖАЛЕНИЮ КОНКУРС ОТМЕНЕН ПО ПРИЧИНЕ COVID’19

Умови та Правила

Конкурс є частиною святкування Всесвітнього дня безалкогольного коктейлю “World Day of Non-alcoholic Cocktail”.

Національний Український фінал: дата будет объявлена дополнительно, місто Київ, DRUNKEN MONKEY, вул. Константинівська,1.    13.00

Міжнародний фінал: дата будет объявлена дополнительно, місто Карлові Вари.

Призи.

Переможець Міжнародного фіналу Mattoni Grand Drink 2020 отримає 10 000 доларів США, 2-е місце – 3 000 доларів США, 3-е місце – 2 000 доларів США.

Конкурсні завдання.

Створіть новий безалкогольний коктейль, який відповідає таким вимогам:

1. Коктейль повинен бути інноваційним.

2. Коктейль повинен бути технологічним (його можна легко приготувати в будь-якому барі)

3. Коктейль повинен бути створений з обмеженою кількістю калорій-нижче 65 ккал/100 мл.

Ці ключові вимоги відповідають сучасному способу життя і відповідають поточній перспективі здорового харчування з використанням низькокалорійних інгредієнтів. Мета конкурсу – знайти нові нетрадиційні коктейлі, які будуть приготовлені в інноваційному стилі, і можливість приготувати їх практично в будь-якому барі. Креативність та інновації, а також технологічність коктейлю будуть ключовою частиною оцінки.

Приготування коктейлю повинно бути описано простим способом, також вказуючи, що є інноваційною частиною конкретного коктейлю. Ми очікуємо опис в декількох реченнях (мінімум 15 слів анотації).

УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ

До 16 березня 2020 р заповніть ЗАЯВКУ, зробіть фото подачі, відео-кліпи та надсилайте на auba@ukr.net і поставте в копію president.auba@ukr.net

До участі в Українському фіналі будуть запрошені тільки бармени – члени AUBA.

УВАГА!!!

Заявка повинна супроводжуватися:

1. Коротке відео (2-3 хв). Мета відео – показати себе як бармена, наприклад, як ви працюєте за стійкою, розповідь про історію створення його / її коктейлю, цікаві факти з його / її життя, роботи або бару, де він / вона працює … Відео повинно бути зроблено на англійській мові.

2. Зображення (фото) коктейлю повинно відображати весь коктейль, включаючи повний вид прикраси. Фон повинен бути білим.

Учасникам необхідно ознайомитися з правилами та умовами конкурсу на приготування напою (див. Нижче) і дотримуватися наступного:

ПРАВИЛА КОНКУРСУ.

ПРАВИЛА відповідної ОСНОВНИМ ПРАВИЛАМИ КОНКУРСІВ IBA, за винятком невеликих доповнень.

• Учасник повинен використовувати принаймні 100 мл оригінальної мінеральної води Mattoni з газом або без, в своєму рецепті. Використання будь-який інший води або будь-якої рідини, що містить CO2, заборонено.

• Калорійність коктейлю не повинна перевищувати межу 65 ккал / 100 мл. Учасник повинен вислати калькуляцію калорійності напою і офіційну посилання на джерело калорійності

(Фото етикетки із зазначенням калорійності, довідник і т.д.).

• Дозволено використовувати максимум 20 мл будь-якого сиропу в одному коктейлі. Сиропи домашнього приготування не допускаються.

• Дозволено використовувати не більше 5 мл компонентів, до складу яких входить алкоголь в якості стабілізатора (наприклад, біттер або спеціальні трав’яні суміші).

• Всі компоненти або продукти, що використовуються в підготовці напою, повинні бути легкодоступними в магазинах ЄС.

• Коктейль готується в 4 примірниках.

• Організатори не пропонують посуд. Учасники повинні принести і використовувати свій посуд.

• Час приготування 4 коктейлів 7 хвилин разом з презентацією. Будь-яке перевищення часу штрафується 5 балами.

• Рецепти, заявлені на конкурс, повинні бути оригінальними, і до конкурсу не повинні бути опубліковані ні в пресі, ні в Інтернеті і повинні відповідати характеру безалкогольного напою.

ДОПОВНЕННЯ

Організатор конкурсу залишає за собою право публікувати рецепти і фотографії напоїв і учасників, перераховуючи ім’я автора рекламованого напою протягом необмеженого часу.

Організатор конкурсу Mattoni Grand Drink 2020 залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в будь-які умови без попереднього повідомлення.

24 березня у Києві пройде український фінал міжнародного конкурсу барменів Mattoni Grand Drink 2020. Учасникі приїжджають на майданчик конкурсу за свій рахунок. Кожен учасник виступає з власними інгредієнтами, барним інвентарем і посудом.

Переможець українського фіналу Mattoni Grand Drink 2020 представлятиме Україну в Карлових Варах 26-28 червня 2020 року. Проїзд в Чехію, проживання в Grand Hotel Pupp, харчування і трансфери переможця Українского фіналу, оплачується організаторами.

додаток №1

ОЦІННИЙ ЛИСТ MGD 2020

ім’я учасника

Техніка – Комунікація – Професіоналізм – Ефективність

Техніка та професійні навички, манера поведінки, професійний підхід, загальне враження (Наприклад, помилки: розбите скло, протоки, уроненний лід, порушення рецептури, непрофесійну поведінку, порушення санітарних норм і стандартів і т.д.)

1-30 балів

Спілкування з гостем (суддею), виконавська майстерність, координація роботи під час спілкування. Усна презентація, виразність.

1-20 балів

Якість Коктейлю – Смак, Зовнішній Вид, Інновація, Інноваційність, оригінальність і креативність

1-50 балів

Технологічність коктейлю – використання в повсякденній роботі, вечірках і т. д.

Чи легко повторити цей коктейль?

1-30 балів

Смак – добре збалансований, післясмак (рівний, приємний)

1-30 балів

Аромат (приємний, збалансований, свіжий, довгий)

1-20 балів

Зовнішній вигляд, виразність, глибина кольору

1-20 балів

Перевищення часу (ліміт 7 хвилин) – мінус 5 штрафних очок за кожні наступні 30 секунд

Мінус 5 балів

Максимальний бал – 200

Залишити відповідь